Ulubey · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiUlubey ilçesi
%64,3
Recep Tayyip Erdoğan birinci
12.116 geçerli oy · katılım %86,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Ulubey ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Recep Tayyip Erdoğan %64,3 ile birinci; 12.116 geçerli oy, katılım %86,8.
Ulubey
Kayıtlı seçmen 14.579 · Oy kullanan 12.661 (katılım %86,8) · Geçerli 12.116 · Geçersiz 545
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Recep Tayyip Erdoğan | 7.792 | %64,3 |
| Muharrem İnce | 3.433 | %28,3 |
| Meral Akşener | 769 | %6,4 |
| Temel Karamollaoğlu | 65 | %0,5 |
| Selahattin Demirtaş | 30 | %0,3 |
| Doğu Perinçek | 27 | %0,2 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akoluk Mah. | 1 | 321 | %79,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,0 |
| Akpınar Mah. | 1 | 344 | %86,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,4 |
| Aydınlar Mah. | 1 | 359 | %90,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,7 |
| Başçardak Mah. | 1 | 125 | %91,2 | Muharrem İnce | %90,3 |
| Belenyurt Mah. | 1 | 319 | %90,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %92,9 |
| Cevizlik Mah. | 1 | 178 | %89,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,4 |
| Doğlu Mah. | 1 | 232 | %83,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,8 |
| Durak Mah. | 2 | 481 | %90,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,3 |
| Elmaçukur Mah. | 1 | 223 | %78,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,1 |
| Eymür Mah. | 1 | 320 | %87,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %55,1 |
| Fındıklı Mah. | 2 | 404 | %86,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,0 |
| Gündüzlü Mah. | 3 | 748 | %84,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,0 |
| Güvenköy Mah. | 1 | 127 | %89,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,7 |
| Güvenyurt Mah. | 1 | 226 | %93,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,2 |
| Güzelyurt Mah. | 1 | 231 | %85,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,0 |
| Hocaoğlu Mah. | 1 | 281 | %87,5 | Muharrem İnce | %87,9 |
| Kadıncık Mah. | 2 | 419 | %87,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,4 |
| Kalıcak Mah. | 1 | 123 | %87,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,4 |
| Karakoca Mah. | 2 | 578 | %87,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,1 |
| Kardeşler Mah. | 2 | 381 | %93,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,1 |
| Kıranyağmur Mah. | 1 | 235 | %92,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,8 |
| Kızılen Mah. | 3 | 910 | %84,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,4 |
| Koşaca Mah. | 2 | 323 | %89,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,7 |
| Kumanlar Mah. | 1 | 176 | %90,3 | Muharrem İnce | %59,3 |
| Kumrulu Mah. | 1 | 130 | %83,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,5 |
| Kirazlık Mah. | 1 | 123 | %89,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,9 |
| Ohtamış Mah. | 3 | 623 | %81,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,9 |
| Oyumgürgen Mah. | 1 | 173 | %87,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,7 |
| Refahiye Mah. | 1 | 161 | %90,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,5 |
| Uzunmahmut Mah. | 2 | 568 | %88,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,9 |
| Yenimahalle Mah. | 1 | 228 | %92,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,5 |
| Yenisayaca Mah. | 3 | 691 | %87,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,2 |
| Yolbaşı Mah. | 1 | 161 | %85,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,8 |
| Çatallı Mah. | 4 | 1.342 | %83,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,1 |
| Çağlayan Mah. | 1 | 223 | %92,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %94,1 |
| Çubuklu Mah. | 3 | 441 | %87,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,3 |
| Çukur Mah. | 2 | 414 | %87,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,1 |
| Ören Mah. | 2 | 293 | %94,9 | Muharrem İnce | %96,3 |
| Şahinkaya Mah. | 1 | 318 | %80,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,3 |
| Şekeroluk Mah. | 1 | 121 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,4 |
| Şıhlar Mah. | 2 | 505 | %82,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %55,3 |