Milas · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiMilas ilçesi
%54,0
Muharrem İnce birinci
95.259 geçerli oy · katılım %90,6
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Milas ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Muharrem İnce %54,0 ile birinci; 95.259 geçerli oy, katılım %90,6.
Milas
Kayıtlı seçmen 108.193 · Oy kullanan 97.994 (katılım %90,6) · Geçerli 95.259 · Geçersiz 2.735
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Muharrem İnce | 51.425 | %54,0 |
| Recep Tayyip Erdoğan | 28.377 | %29,8 |
| Meral Akşener | 11.281 | %11,8 |
| Selahattin Demirtaş | 3.515 | %3,7 |
| Doğu Perinçek | 381 | %0,4 |
| Temel Karamollaoğlu | 280 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Ahmetçavuş Hayıtlı Mah. | 19 | 6.380 | %91,4 | Muharrem İnce | %64,0 |
| Akkovanlık Mah. | 2 | 750 | %88,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %58,0 |
| Akyol Mah. | 2 | 542 | %94,1 | Muharrem İnce | %44,1 |
| Akçakaya Mah. | 1 | 243 | %88,1 | Muharrem İnce | %66,8 |
| Akçalı Mah. | 1 | 287 | %76,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,8 |
| Alatepe Mah. | 1 | 277 | %98,6 | Muharrem İnce | %47,7 |
| Alaçam Mah. | 1 | 285 | %92,3 | Muharrem İnce | %62,5 |
| Aslanyaka Mah. | 1 | 178 | %93,3 | Muharrem İnce | %58,5 |
| Avşar Mah. | 1 | 310 | %95,5 | Muharrem İnce | %55,4 |
| Aydınlıkevler Mah. | 15 | 5.570 | %86,4 | Muharrem İnce | %40,1 |
| Ağaçlıhüyük Mah. | 2 | 718 | %95,5 | Muharrem İnce | %57,8 |
| Bafa Mah. | 4 | 1.272 | %92,1 | Muharrem İnce | %57,4 |
| Baharlı Mah. | 2 | 392 | %91,1 | Muharrem İnce | %60,5 |
| Bahçe Mah. | 1 | 347 | %89,1 | Muharrem İnce | %48,1 |
| Bahçeburun Mah. | 2 | 486 | %95,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %41,6 |
| Balcılar Mah. | 2 | 428 | %96,3 | Muharrem İnce | %56,4 |
| Bayır Mah. | 1 | 255 | %92,9 | Muharrem İnce | %39,2 |
| Bağdamları Mah. | 2 | 616 | %89,8 | Muharrem İnce | %53,7 |
| Beyciler Mah. | 1 | 139 | %90,7 | Muharrem İnce | %47,1 |
| Beçin Mah. | 9 | 3.333 | %90,7 | Muharrem İnce | %50,1 |
| Bozalan Mah. | 2 | 507 | %91,1 | Muharrem İnce | %74,8 |
| Bozbük Mah. | 2 | 621 | %91,8 | Muharrem İnce | %71,8 |
| Boğaziçi Mah. | 7 | 2.366 | %89,2 | Muharrem İnce | %70,1 |
| Burgaz Mah. | 13 | 4.616 | %87,9 | Muharrem İnce | %50,6 |
| Cumhuriyet Mah. | 17 | 6.355 | %90,7 | Muharrem İnce | %60,6 |
| Damlıboğaz Mah. | 2 | 388 | %94,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,3 |
| Danişment Mah. | 1 | 262 | %88,6 | Muharrem İnce | %55,4 |
| Demirciler Mah. | 1 | 160 | %90,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,7 |
| Dere Mah. | 1 | 233 | %89,7 | Muharrem İnce | %58,6 |
| Derince Mah. | 2 | 496 | %91,3 | Muharrem İnce | %70,8 |
| Dörttepe Mah. | 4 | 1.162 | %92,5 | Muharrem İnce | %62,3 |
| Dibekdere Mah. | 1 | 327 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,0 |
| Ekinanbarı Mah. | 3 | 787 | %91,6 | Muharrem İnce | %49,1 |
| Ekindere Mah. | 1 | 152 | %91,5 | Muharrem İnce | %53,1 |
| Ekizköy Mah. | 1 | 226 | %91,2 | Muharrem İnce | %55,2 |
| Ekiztaş Mah. | 2 | 521 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,7 |
| Emek Mah. | 9 | 3.095 | %88,8 | Muharrem İnce | %55,4 |
| Epçe Mah. | 1 | 157 | %94,3 | Muharrem İnce | %40,6 |
| Etrenli Mah. | 1 | 109 | %96,3 | Muharrem İnce | %42,7 |
| Eğridere Mah. | 1 | 149 | %93,3 | Muharrem İnce | %52,2 |
| Fesleğen Mah. | 2 | 540 | %87,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,2 |
| Firuzpaşa Gazipaşa Mah. | 4 | 910 | %89,3 | Muharrem İnce | %58,4 |
| Gökbel Mah. | 1 | 260 | %95,8 | Muharrem İnce | %70,3 |
| Gökçeler Mah. | 1 | 222 | %93,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,2 |
| Göldere Mah. | 1 | 159 | %95,0 | Muharrem İnce | %47,2 |
| Gölyaka Mah. | 1 | 242 | %84,3 | Muharrem İnce | %44,5 |
| Güllük Mah. | 13 | 4.634 | %88,4 | Muharrem İnce | %62,9 |
| Gümüşlük Mah. | 8 | 2.745 | %88,6 | Muharrem İnce | %37,2 |
| Güneş Mah. | 2 | 655 | %85,5 | Muharrem İnce | %39,7 |
| Günlük Mah. | 1 | 106 | %90,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,8 |
| Gürceğiz Mah. | 1 | 128 | %91,4 | Muharrem İnce | %67,8 |
| Gürçamlar Mah. | 1 | 322 | %92,9 | Muharrem İnce | %52,6 |
| Hacı İlyas Mah. | 8 | 3.025 | %90,0 | Muharrem İnce | %62,5 |
| Hacıabti Mah. | 9 | 3.358 | %88,3 | Muharrem İnce | %52,3 |
| Hacıahmetler Mah. | 1 | 115 | %92,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,4 |
| Hasanlar Mah. | 1 | 251 | %93,6 | Muharrem İnce | %54,9 |
| Hüsamlar Mah. | 1 | 14 | %107,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,0 |
| Hisarbaşı-Hoca Bedrettin Mah. | 2 | 527 | %88,1 | Muharrem İnce | %71,7 |
| Hisarcık Mah. | 1 | 203 | %93,1 | Muharrem İnce | %52,8 |
| Kafaca Mah. | 2 | 617 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %49,4 |
| Kalem Mah. | 2 | 414 | %81,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %55,2 |
| Kalınağıl Mah. | 1 | 233 | %88,4 | Muharrem İnce | %46,7 |
| Kandak Mah. | 1 | 177 | %94,4 | Muharrem İnce | %56,7 |
| Kapıkırı Mah. | 1 | 243 | %95,1 | Muharrem İnce | %48,9 |
| Karacaağaç Mah. | 1 | 96 | %94,8 | Muharrem İnce | %41,9 |
| Karacahisar Mah. | 2 | 542 | %96,9 | Muharrem İnce | %68,4 |
| Karahayıt Mah. | 2 | 358 | %83,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,8 |
| Karakuyu Mah. | 1 | 210 | %94,8 | Muharrem İnce | %55,8 |
| Karapınar Mah. | 1 | 267 | %95,1 | Muharrem İnce | %69,0 |
| Kargıcak Mah. | 1 | 144 | %95,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %42,0 |
| Karşıyaka Mah. | 1 | 178 | %93,3 | Muharrem İnce | %67,1 |
| Kayabaşı Mah. | 1 | 171 | %95,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,8 |
| Kayabükü Mah. | 1 | 168 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,5 |
| Kayadere Mah. | 1 | 253 | %94,1 | Muharrem İnce | %41,3 |
| Kazıklı Mah. | 2 | 595 | %90,3 | Muharrem İnce | %65,4 |
| Kemikler Mah. | 2 | 483 | %89,9 | Muharrem İnce | %62,3 |
| Ketendere Mah. | 2 | 607 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,2 |
| Kılavuz Mah. | 1 | 147 | %90,5 | Muharrem İnce | %43,8 |
| Kırcağız Mah. | 4 | 1.174 | %94,6 | Muharrem İnce | %49,1 |
| Kısırlar Mah. | 2 | 410 | %95,6 | Muharrem İnce | %67,7 |
| Kıyıkışlacık Mah. | 5 | 1.668 | %91,6 | Muharrem İnce | %72,4 |
| Kızılağaç Mah. | 1 | 86 | %97,7 | Muharrem İnce | %57,3 |
| Kızılcakuyu Mah. | 1 | 181 | %96,7 | Muharrem İnce | %47,1 |
| Kızılcayıkık Mah. | 2 | 510 | %96,3 | Muharrem İnce | %37,2 |
| Konak Mah. | 1 | 144 | %88,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,2 |
| Koru Mah. | 4 | 1.325 | %93,0 | Muharrem İnce | %67,8 |
| Korucuk Mah. | 1 | 214 | %95,3 | Muharrem İnce | %53,3 |
| Kultak Mah. | 1 | 295 | %95,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %46,2 |
| Kurudere Mah. | 1 | 135 | %98,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %48,8 |
| Kuzyaka Mah. | 2 | 501 | %91,0 | Muharrem İnce | %68,8 |
| Köşk Mah. | 1 | 181 | %94,5 | Muharrem İnce | %65,7 |
| Küçükdibekdere Mah. | 2 | 573 | %93,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,0 |
| Menteş Mah. | 2 | 604 | %92,2 | Muharrem İnce | %45,1 |
| Meşelik Mah. | 4 | 1.434 | %89,4 | Muharrem İnce | %62,8 |
| Narhisar Mah. | 1 | 253 | %93,7 | Muharrem İnce | %59,7 |
| Olukbaşı Mah. | 1 | 111 | %104,5 | Muharrem İnce | %43,1 |
| Ortaköy Mah. | 2 | 527 | %97,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,0 |
| Ovakışlacık Mah. | 2 | 741 | %88,0 | Muharrem İnce | %44,9 |
| Pınararası Mah. | 1 | 148 | %97,3 | Meral Akşener | %35,0 |
| Pınarcık Mah. | 2 | 623 | %92,1 | Muharrem İnce | %73,0 |
| Pinar Mah. | 2 | 432 | %92,6 | Muharrem İnce | %43,8 |
| Sakarkaya Mah. | 4 | 1.163 | %81,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,2 |
| Sarıkaya Mah. | 2 | 233 | %93,1 | Muharrem İnce | %42,2 |
| Savran Mah. | 1 | 307 | %95,8 | Muharrem İnce | %35,5 |
| Sek Mah. | 1 | 37 | %105,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %40,0 |
| Selimiye Mah. | 10 | 3.635 | %89,8 | Muharrem İnce | %55,8 |
| Söğütçük Mah. | 1 | 333 | %92,2 | Muharrem İnce | %43,1 |
| Tuzabat Mah. | 2 | 390 | %92,1 | Muharrem İnce | %61,8 |
| Türkevleri Mah. | 2 | 651 | %94,0 | Muharrem İnce | %59,8 |
| Ulaş Mah. | 1 | 212 | %94,8 | Muharrem İnce | %65,6 |
| Yaka Mah. | 1 | 297 | %96,6 | Muharrem İnce | %62,6 |
| Yaşyer Mah. | 1 | 294 | %93,2 | Muharrem İnce | %36,5 |
| Yoğunoluk Mah. | 1 | 222 | %85,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,3 |
| Yusufca Mah. | 1 | 64 | %103,1 | Muharrem İnce | %78,8 |
| Çakıralan Mah. | 1 | 151 | %88,7 | Muharrem İnce | %45,7 |
| Çallı Mah. | 1 | 292 | %91,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %43,5 |
| Çamköy Mah. | 2 | 634 | %96,2 | Muharrem İnce | %69,3 |
| Çamlıbelen Mah. | 1 | 108 | %99,1 | Muharrem İnce | %45,5 |
| Çamlıca Mah. | 1 | 214 | %97,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,1 |
| Çamlıyurt Mah. | 1 | 212 | %96,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,8 |
| Çamovalı Mah. | 2 | 603 | %93,2 | Muharrem İnce | %59,0 |
| Çandır Mah. | 1 | 192 | %91,2 | Muharrem İnce | %46,4 |
| Çınarlı Mah. | 1 | 120 | %98,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %48,7 |
| Çomakdağkızılağaç Mah. | 2 | 702 | %95,3 | Muharrem İnce | %49,3 |
| Çukur Mah. | 1 | 357 | %83,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,9 |
| Çökertme Mah. | 1 | 325 | %94,5 | Muharrem İnce | %76,1 |
| Çiftlik Mah. | 2 | 404 | %95,1 | Muharrem İnce | %41,0 |
| Ören Mah. | 7 | 2.600 | %92,2 | Muharrem İnce | %66,2 |
| İsmet Paşa Mah. | 23 | 8.078 | %90,2 | Muharrem İnce | %58,0 |
| İçme Mah. | 1 | 371 | %95,2 | Muharrem İnce | %47,2 |
| Şenköy Mah. | 1 | 257 | %95,3 | Muharrem İnce | %48,3 |
| Şevketiye Mah. | 7 | 2.649 | %90,0 | Muharrem İnce | %61,7 |