Sarıgöl · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiSarıgöl ilçesi
%43,9
Muharrem İnce birinci
25.009 geçerli oy · katılım %91,6
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Sarıgöl ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Muharrem İnce %43,9 ile birinci; 25.009 geçerli oy, katılım %91,6.
Sarıgöl
Kayıtlı seçmen 28.394 · Oy kullanan 26.002 (katılım %91,6) · Geçerli 25.009 · Geçersiz 993
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Muharrem İnce | 10.979 | %43,9 |
| Recep Tayyip Erdoğan | 8.518 | %34,1 |
| Meral Akşener | 4.710 | %18,8 |
| Selahattin Demirtaş | 619 | %2,5 |
| Doğu Perinçek | 97 | %0,4 |
| Temel Karamollaoğlu | 86 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Afşar Mah. | 3 | 831 | %90,7 | Muharrem İnce | %45,7 |
| Ahmetağa Mah. | 2 | 744 | %92,1 | Muharrem İnce | %40,2 |
| Alemşahlı Mah. | 3 | 800 | %95,9 | Muharrem İnce | %48,2 |
| Ayan Mah. | 6 | 1.947 | %91,6 | Muharrem İnce | %42,5 |
| Aşağı Koçaklar Mah. | 4 | 1.144 | %92,2 | Muharrem İnce | %39,5 |
| Bahadırlar Mah. | 2 | 759 | %90,7 | Muharrem İnce | %58,6 |
| Baharlar Mah. | 2 | 607 | %92,4 | Muharrem İnce | %59,9 |
| Bağlıca Mah. | 3 | 1.099 | %94,5 | Muharrem İnce | %52,1 |
| Bereketli Mah. | 1 | 359 | %93,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,7 |
| Beyharmanı Mah. | 1 | 194 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,2 |
| Cumhuriyet Mah. | 6 | 2.205 | %90,2 | Muharrem İnce | %43,9 |
| Dadağlı Mah. | 2 | 723 | %96,4 | Muharrem İnce | %83,9 |
| Doğuşlar Mah. | 1 | 23 | %121,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,7 |
| Dindarlı Mah. | 3 | 985 | %90,5 | Muharrem İnce | %51,0 |
| Emcelli Mah. | 2 | 680 | %94,7 | Muharrem İnce | %46,6 |
| Güneydamları Mah. | 2 | 495 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,0 |
| Günyaka Mah. | 1 | 272 | %87,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,2 |
| Kahramanlar Mah. | 1 | 136 | %84,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,4 |
| Karacaali Mah. | 4 | 1.179 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,5 |
| Kızılçukur Mah. | 3 | 1.086 | %93,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,4 |
| Konak Mah. | 4 | 1.429 | %91,3 | Muharrem İnce | %47,4 |
| Mimar Sinan Mah. | 5 | 1.763 | %89,3 | Muharrem İnce | %50,3 |
| Selimiye Mah. | 3 | 523 | %90,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %42,8 |
| Sığırtmaçlı Mah. | 2 | 508 | %93,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,8 |
| Siteler Mah. | 7 | 2.392 | %89,3 | Muharrem İnce | %41,8 |
| Tırazlar Mah. | 3 | 1.001 | %91,0 | Muharrem İnce | %47,7 |
| Yeniköy Mah. | 2 | 455 | %93,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,9 |
| Yeşiltepe Mah. | 1 | 127 | %93,7 | Meral Akşener | %44,0 |
| Yukarıkoçaklar Mah. | 1 | 146 | %93,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,8 |
| Ziyanlar Mah. | 1 | 65 | %78,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,0 |
| Çanakçı Mah. | 3 | 1.103 | %92,5 | Muharrem İnce | %61,7 |
| Çavuşlar Mah. | 2 | 757 | %93,7 | Muharrem İnce | %60,2 |
| Çimentepe Mah. | 2 | 664 | %92,0 | Muharrem İnce | %49,3 |
| Özpınar Mah. | 2 | 477 | %93,3 | Muharrem İnce | %43,1 |
| Şeyhdavutlar Mah. | 3 | 716 | %87,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %41,3 |