Keskin · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiKeskin ilçesi
%65,9
Recep Tayyip Erdoğan birinci
10.810 geçerli oy · katılım %85,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Keskin ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Recep Tayyip Erdoğan %65,9 ile birinci; 10.810 geçerli oy, katılım %85,3.
Keskin
Kayıtlı seçmen 13.085 · Oy kullanan 11.165 (katılım %85,3) · Geçerli 10.810 · Geçersiz 355
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Recep Tayyip Erdoğan | 7.124 | %65,9 |
| Muharrem İnce | 2.138 | %19,8 |
| Meral Akşener | 1.364 | %12,6 |
| Temel Karamollaoğlu | 110 | %1,0 |
| Selahattin Demirtaş | 47 | %0,4 |
| Doğu Perinçek | 27 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Altuntaş Mah. | 6 | 1.841 | %81,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,0 |
| Armutlu Köyü | 1 | 145 | %77,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,9 |
| Aşağışeyh Köyü | 1 | 22 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,6 |
| Barak Köyü | 1 | 85 | %87,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,6 |
| Barakobası Köyü | 1 | 86 | %94,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,8 |
| Beşler Köyü | 1 | 101 | %78,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,1 |
| Bozkurt Mah. | 3 | 1.112 | %79,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,4 |
| Büyükceceli Köyü | 1 | 122 | %85,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,0 |
| Cabatobası Köyü | 1 | 182 | %75,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,3 |
| Cankurtaran Köyü | 1 | 122 | %79,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,1 |
| Cebrailli Köyü | 1 | 81 | %80,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,4 |
| Ceritkale Köyü | 1 | 204 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,6 |
| Ceritmüminli Köyü | 1 | 306 | %82,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,5 |
| Ceritobası Köyü | 1 | 23 | %95,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,9 |
| Cinali Köyü | 1 | 43 | %90,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,5 |
| Danacıobası Köyü | 1 | 153 | %85,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,1 |
| Dağsolaklısı Köyü | 1 | 38 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,7 |
| Efendiköy | 1 | 76 | %93,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,1 |
| Eminefendi Köyü | 1 | 37 | %81,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,3 |
| Eroğlu Köyü | 1 | 27 | %85,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,5 |
| Esatmüminli Köyü | 1 | 40 | %95,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,1 |
| Eskialibudak Köyü | 1 | 69 | %95,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %74,2 |
| Gazibeyli Köyü | 1 | 55 | %78,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %92,9 |
| Göktaş Köyü | 1 | 30 | %110,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,9 |
| Göçbeyli Köyü | 1 | 54 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,3 |
| Gülkonak Köyü | 1 | 92 | %104,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,4 |
| Gündoğdu Mah. | 2 | 741 | %84,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,2 |
| Hacıaliobası Köyü | 1 | 43 | %95,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %92,3 |
| Hacıömersolaklısı Köyü | 1 | 179 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,2 |
| Haydardede Köyü | 1 | 201 | %92,0 | Muharrem İnce | %51,4 |
| Karafakılı Köyü | 1 | 37 | %89,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,9 |
| Kasımağa Köyü | 1 | 35 | %94,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,8 |
| Kavlak Köyü | 1 | 48 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,1 |
| Kavurgalı Köyü | 1 | 119 | %91,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,9 |
| Kayalaksolaklısı Köyü | 1 | 47 | %106,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,0 |
| Kaçakköy | 1 | 136 | %86,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,5 |
| Kevenli Köyü | 1 | 19 | %105,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %95,0 |
| Konur Köyü | 2 | 411 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,7 |
| Konurhacıobası Köyü | 1 | 220 | %87,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %89,9 |
| Kurşunkaya Köyü | 1 | 174 | %86,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,3 |
| Kuzugüdenli Köyü | 1 | 15 | %106,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,3 |
| Köprüköy | 2 | 543 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,0 |
| Maden Mah. | 2 | 510 | %85,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,7 |
| Müsellim Köyü | 1 | 119 | %87,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,6 |
| Olunlu Köyü | 1 | 23 | %104,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,8 |
| Ortasöken Köyü | 1 | 33 | %97,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,7 |
| Polatyurdu Köyü | 1 | 44 | %97,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,4 |
| Seyifli Köyü | 1 | 107 | %82,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,5 |
| Takazlı Köyü | 1 | 155 | %101,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,9 |
| Turhanlı Köyü | 1 | 46 | %91,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,7 |
| Yeni Mah. | 7 | 1.921 | %82,9 | Muharrem İnce | %43,0 |
| Yenialibudak Köyü | 1 | 86 | %86,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,1 |
| Yenice Mah. | 4 | 1.151 | %83,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,7 |
| Yeniyapan Köyü | 1 | 74 | %94,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,4 |
| Yoncalı Köyü | 1 | 46 | %91,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,5 |
| Çalış Köyü | 1 | 268 | %86,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,0 |
| Çamurabatmaz Köyü | 1 | 102 | %93,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,2 |
| Çipideresi Köyü | 1 | 92 | %97,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,1 |
| Üçevler Köyü | 1 | 19 | %115,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,9 |
| Üçkuyu Köyü | 1 | 32 | %84,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %55,6 |
| İnziloğlu Köyü | 1 | 143 | %83,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,2 |