Türkoğlu · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiTürkoğlu ilçesi
%78,8
Recep Tayyip Erdoğan birinci
39.739 geçerli oy · katılım %90,5
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Türkoğlu ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Recep Tayyip Erdoğan %78,8 ile birinci; 39.739 geçerli oy, katılım %90,5.
Türkoğlu
Kayıtlı seçmen 45.008 · Oy kullanan 40.727 (katılım %90,5) · Geçerli 39.739 · Geçersiz 988
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Recep Tayyip Erdoğan | 31.312 | %78,8 |
| Muharrem İnce | 4.569 | %11,5 |
| Meral Akşener | 3.014 | %7,6 |
| Temel Karamollaoğlu | 572 | %1,4 |
| Selahattin Demirtaş | 213 | %0,5 |
| Doğu Perinçek | 59 | %0,2 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akçalı Mah. | 2 | 448 | %94,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,5 |
| Avşarlı Mah. | 2 | 656 | %90,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,1 |
| Aydınkavak Mah. | 2 | 444 | %84,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,2 |
| Bayramgazi Mah. | 1 | 158 | %86,1 | Muharrem İnce | %83,7 |
| Beyoğlu Mah. | 18 | 5.576 | %89,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %82,5 |
| Ceceli Mah. | 3 | 1.024 | %91,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,9 |
| Cennetpınarı Mah. | 1 | 167 | %89,2 | Muharrem İnce | %84,6 |
| Cumhuriyet Mah. | 6 | 1.774 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,7 |
| Dedeler Mah. | 2 | 608 | %90,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,6 |
| Doluca Mah. | 4 | 1.234 | %89,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,4 |
| Fatih Mah. | 5 | 1.579 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,0 |
| Gaziler Mah. | 4 | 1.294 | %88,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %65,1 |
| Gaziosmanpaşa Mah. | 7 | 2.615 | %90,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,8 |
| Güllühüyük Mah. | 2 | 330 | %96,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,6 |
| Hacıbebek Mah. | 2 | 510 | %91,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %87,0 |
| Hopurlu Mah. | 3 | 969 | %92,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,8 |
| Kadıoğluçiftliği Mah. | 2 | 524 | %91,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %94,0 |
| Kaledibi Mah. | 1 | 176 | %98,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,6 |
| Kelibişler Mah. | 1 | 118 | %83,1 | Muharrem İnce | %83,7 |
| Kılılı Mah. | 13 | 4.308 | %91,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,9 |
| Kırmakaya Mah. | 3 | 1.016 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %94,1 |
| Kızıleniş Mah. | 1 | 292 | %88,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,4 |
| Kumçatı Mah. | 1 | 95 | %101,1 | Muharrem İnce | %92,7 |
| Kuyumcular Mah. | 1 | 222 | %85,6 | Muharrem İnce | %58,6 |
| Küçükimalı Mah. | 2 | 655 | %94,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,6 |
| Minehüyük Mah. | 2 | 505 | %76,0 | Muharrem İnce | %76,2 |
| Pınarhüyük Mah. | 1 | 149 | %95,3 | Muharrem İnce | %92,2 |
| Tahtalıdedeler Mah. | 1 | 187 | %85,0 | Muharrem İnce | %73,0 |
| Uzunsöğüt Mah. | 4 | 1.268 | %92,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,3 |
| Yavuzlar Mah. | 1 | 268 | %94,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,0 |
| Yeniköy Mah. | 1 | 218 | %91,3 | Muharrem İnce | %76,4 |
| Yenipınar Mah. | 1 | 295 | %85,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,8 |
| Yeşilyurt Mah. | 1 | 100 | %99,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %92,9 |
| Yeşilyöre Mah. | 9 | 2.396 | %91,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,6 |
| Yolderesi Mah. | 2 | 748 | %92,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,8 |
| Çakallıhasanağa Mah. | 2 | 700 | %94,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,5 |
| Çakallıçullu Mah. | 2 | 395 | %98,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,6 |
| Çakıroğlu Mah. | 1 | 369 | %90,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %94,0 |
| Çobantepe Mah. | 1 | 265 | %95,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,3 |
| Önsenhopuru Mah. | 2 | 492 | %90,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,5 |
| Özbek Mah. | 1 | 172 | %94,2 | Muharrem İnce | %67,1 |
| İmalı Mah. | 4 | 1.204 | %92,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,1 |
| İstasyon Mah. | 10 | 3.464 | %89,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,6 |
| Şekeroba Mah. | 15 | 5.021 | %90,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,0 |