Mudurnu · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiMudurnu ilçesi
%66,0
Recep Tayyip Erdoğan birinci
13.235 geçerli oy · katılım %90,3
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Mudurnu ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Recep Tayyip Erdoğan %66,0 ile birinci; 13.235 geçerli oy, katılım %90,3.
Mudurnu
Kayıtlı seçmen 15.147 · Oy kullanan 13.675 (katılım %90,3) · Geçerli 13.235 · Geçersiz 440
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Recep Tayyip Erdoğan | 8.739 | %66,0 |
| Muharrem İnce | 2.860 | %21,6 |
| Meral Akşener | 1.442 | %10,9 |
| Temel Karamollaoğlu | 78 | %0,6 |
| Selahattin Demirtaş | 74 | %0,6 |
| Doğu Perinçek | 42 | %0,3 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Akyokuş Köyü | 1 | 151 | %88,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,7 |
| Alpağut Köyü | 1 | 281 | %89,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,1 |
| Avdullar Köyü | 1 | 180 | %97,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,0 |
| Bekdemirler Köyü | 1 | 245 | %89,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,6 |
| Beyderesi Köyü | 1 | 126 | %90,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,8 |
| Bostancılar Köyü | 1 | 134 | %92,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,5 |
| Bulanık Köyü | 1 | 233 | %90,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,3 |
| Büyükcami Mah. | 2 | 397 | %91,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,9 |
| Cuma Köyü | 1 | 49 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %85,4 |
| Dağyolu Köyü | 1 | 56 | %91,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,0 |
| Dedeler Köyü | 1 | 90 | %88,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,2 |
| Delice Köyü | 1 | 109 | %94,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,5 |
| Dereköy | 1 | 111 | %83,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,6 |
| Dereçetinören Köyü | 1 | 112 | %91,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,0 |
| Dodurga Köyü | 1 | 94 | %95,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %92,1 |
| Dolayüz Köyü | 1 | 166 | %89,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,6 |
| Ekinören Köyü | 1 | 88 | %95,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,5 |
| Elmacıkdere Köyü | 1 | 99 | %97,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,9 |
| Esenkaya Köyü | 1 | 183 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %78,3 |
| Feruz Köyü | 1 | 191 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,3 |
| Fındıcak Köyü | 1 | 94 | %91,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,4 |
| Gelinözü Köyü | 1 | 86 | %90,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,5 |
| Gökören Köyü | 1 | 137 | %90,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,1 |
| Gölcük Köyü | 1 | 148 | %85,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %57,6 |
| Göllüören Köyü | 1 | 86 | %89,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,6 |
| Göncek Köyü | 1 | 111 | %95,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,4 |
| Gürçam Köyü | 1 | 112 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,9 |
| Güveytepe Köyü | 1 | 206 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,3 |
| Hacıhalimler Köyü | 1 | 115 | %95,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %94,6 |
| Hacımusalar Köyü | 1 | 174 | %95,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,6 |
| Hızırfakı Mah. | 1 | 242 | %91,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,7 |
| Hüsamettindere Köyü | 1 | 143 | %83,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,5 |
| Ilıca Köyü | 1 | 156 | %91,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,1 |
| Karacakaya Mah. | 1 | 143 | %95,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,9 |
| Karamurat Köyü | 1 | 247 | %83,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,7 |
| Karapınarkavağı Köyü | 1 | 63 | %92,1 | Muharrem İnce | %49,1 |
| Karataş Köyü | 1 | 150 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,1 |
| Karşıköy | 1 | 78 | %87,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,1 |
| Kavallar Köyü | 1 | 38 | %84,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,0 |
| Kaygana Mah. | 3 | 928 | %85,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,1 |
| Kaçık Köyü | 1 | 29 | %86,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,0 |
| Keçikıran Köyü | 1 | 67 | %92,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,7 |
| Kovucak Köyü | 1 | 229 | %89,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,2 |
| Kurtlar Köyü | 1 | 129 | %93,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,9 |
| Kilözü Köyü | 1 | 149 | %89,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,8 |
| Mangırlar Köyü | 1 | 225 | %92,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,6 |
| Munduşlar Köyü | 1 | 181 | %94,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,1 |
| Musalla Mah. | 3 | 1.146 | %84,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %55,3 |
| Ordular Köyü | 1 | 67 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %84,9 |
| Ormanpınarı Köyü | 1 | 122 | %95,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,8 |
| Ortaköy | 1 | 210 | %91,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %76,1 |
| Pelitözü Köyü | 1 | 336 | %91,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,0 |
| Samat Köyü | 1 | 346 | %92,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,4 |
| Samsaçavuş Köyü | 1 | 118 | %84,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,3 |
| Sarıyar Köyü | 1 | 138 | %94,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,8 |
| Sarpıncık Köyü | 1 | 118 | %87,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %95,2 |
| Seyrancık Mah. | 1 | 371 | %90,0 | Muharrem İnce | %45,8 |
| Sırçalı Köyü | 1 | 99 | %95,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,0 |
| Sürmeli Köyü | 1 | 93 | %88,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %61,5 |
| Tavşansuyu Köyü | 1 | 197 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,3 |
| Taşkesti-Karacasumandıra Mah. | 1 | 197 | %85,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,9 |
| Taşkesti-Karaçomak Mah. | 2 | 377 | %89,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,1 |
| Taşkesti-Merkez Mah. | 3 | 811 | %89,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,1 |
| Taşkesti-Tosunlar Mah. | 1 | 116 | %89,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,4 |
| Taşkesti-Yeğenderesi Mah. | 1 | 221 | %91,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %66,7 |
| Taşçılar Köyü | 1 | 81 | %96,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,3 |
| Tımaraktaş Köyü | 1 | 74 | %91,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,2 |
| Uzunçam Köyü | 1 | 230 | %88,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,4 |
| Uğurlualan Köyü | 1 | 38 | %92,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,4 |
| Vakıfaktaş Köyü | 1 | 52 | %98,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %93,8 |
| Yaylabeli Köyü | 1 | 83 | %89,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,7 |
| Yazılar Köyü | 1 | 266 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %83,7 |
| Yenice Şeyhler Köyü | 1 | 170 | %89,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %48,0 |
| Yıldırım Bayazıd Mah. | 2 | 326 | %92,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,5 |
| Çamurluk Köyü | 1 | 123 | %92,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %87,7 |
| Çamyurdu Köyü | 1 | 159 | %91,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,9 |
| Çavuşdere Köyü | 1 | 115 | %92,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %56,3 |
| Çağşak Köyü | 1 | 112 | %86,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %68,1 |
| Çepni Köyü | 1 | 210 | %91,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,3 |
| Çevreli Köyü | 1 | 78 | %89,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,2 |
| Örencik Köyü | 1 | 242 | %93,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %67,0 |
| İğneciler Köyü | 1 | 144 | %94,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %54,0 |