Gölpazarı · Cumhurbaşkanı
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel SeçimiGölpazarı ilçesi
%54,2
Recep Tayyip Erdoğan birinci
6.718 geçerli oy · katılım %87,8
Oran geçerli oylara göre; ittifak ortak oyları ayrı satırdır.
Kaynak: acikveri.ysk.gov.tr · 9 Ekim 2026 tarihinde alındı
Gölpazarı ilçesinde Cumhurbaşkanı oylamasında Recep Tayyip Erdoğan %54,2 ile birinci; 6718 geçerli oy, katılım %87,8.
Gölpazarı
Kayıtlı seçmen 7.981 · Oy kullanan 7.007 (katılım %87,8) · Geçerli 6.718 · Geçersiz 289
| Parti / aday | Oy | Oran |
|---|---|---|
| Recep Tayyip Erdoğan | 3.643 | %54,2 |
| Muharrem İnce | 2.252 | %33,5 |
| Meral Akşener | 715 | %10,6 |
| Selahattin Demirtaş | 46 | %0,7 |
| Temel Karamollaoğlu | 46 | %0,7 |
| Doğu Perinçek | 16 | %0,2 |
Mahalle ve köyler
Sandık sonuçlarından toplanmıştır; her satır o muhtarlığın sandıklarına açılır.
| Muhtarlık | Sandık | Kayıtlı seçmen | Katılım | Birinci | Oran |
|---|---|---|---|---|---|
| Aktaş Köyü | 1 | 170 | %96,5 | Muharrem İnce | %85,1 |
| Akçakavak Köyü | 1 | 56 | %101,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %73,2 |
| Alıç Köyü | 1 | 51 | %96,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,2 |
| Arıcaklar Köyü | 1 | 75 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %62,7 |
| Armutçuk Köyü | 1 | 24 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %47,4 |
| Bahçelievler Mah. | 1 | 96 | %89,6 | Muharrem İnce | %71,4 |
| Baltalı Köyü | 1 | 18 | %105,6 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,8 |
| Bayat Köyü | 1 | 65 | %87,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %86,0 |
| Bedi Köyü | 1 | 162 | %90,7 | Muharrem İnce | %57,3 |
| Bolatlı Köyü | 1 | 120 | %90,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %72,3 |
| Büyükbelen Köyü | 1 | 144 | %93,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,4 |
| Büyüksusuz Köyü | 1 | 69 | %98,6 | Muharrem İnce | %60,3 |
| Büyüksürmeli Köyü | 1 | 37 | %78,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,3 |
| Demirhanlar Köyü | 1 | 62 | %80,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,7 |
| Derecikören Köyü | 1 | 26 | %107,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %80,8 |
| Dereli Köyü | 1 | 52 | %96,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %64,6 |
| Dokuz Köyü | 1 | 22 | %95,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %90,5 |
| Doğancılar Köyü | 1 | 61 | %91,8 | Muharrem İnce | %47,3 |
| Gökçeler Köyü | 1 | 91 | %89,0 | Muharrem İnce | %54,4 |
| Gökçeöz Köyü | 1 | 115 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %87,6 |
| Göldağı Köyü | 1 | 10 | %130,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,9 |
| Gözaçanlar Köyü | 1 | 43 | %90,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,1 |
| Hacıköy | 1 | 17 | %111,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %94,7 |
| Hamidiye Köyü | 1 | 10 | %100,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,0 |
| Hüyük Köyü | 1 | 135 | %94,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %59,8 |
| Karaahmetler Köyü | 1 | 52 | %101,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %96,2 |
| Karaağaç Köyü | 1 | 70 | %91,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %69,8 |
| Karacalar Köyü | 1 | 35 | %91,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %75,0 |
| Kasımlar Köyü | 1 | 68 | %88,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %44,4 |
| Kavak Köyü | 1 | 147 | %88,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %88,9 |
| Keskin Köyü | 1 | 45 | %102,2 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,8 |
| Kurşunlu Köyü | 1 | 150 | %88,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %51,5 |
| Kuşçuören Köyü | 1 | 62 | %96,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,2 |
| Köprücek Köyü | 1 | 98 | %90,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %77,7 |
| Kümbet Köyü | 1 | 71 | %95,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %70,8 |
| Küçüksusuz Köyü | 1 | 66 | %93,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %46,4 |
| Küçükyenice Köyü | 1 | 119 | %93,3 | Muharrem İnce | %60,8 |
| Orta Mah. | 4 | 1.504 | %86,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %50,7 |
| Reşadiye Mah. | 2 | 672 | %71,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %45,1 |
| Sarıhacılar Köyü | 1 | 32 | %81,3 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,0 |
| Softalar Köyü | 1 | 49 | %102,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %91,7 |
| Söğütcük Köyü | 1 | 94 | %94,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %60,9 |
| Taşçıahiler Köyü | 1 | 13 | %123,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,3 |
| Tongurlar Köyü | 1 | 46 | %91,3 | Muharrem İnce | %46,2 |
| Türkmen Köyü | 1 | 106 | %84,0 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,9 |
| Çengeller Köyü | 1 | 84 | %88,1 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,0 |
| Çımışkı Köyü | 1 | 29 | %110,3 | Muharrem İnce | %45,2 |
| Çukurören Köyü | 1 | 27 | %107,4 | Recep Tayyip Erdoğan | %79,3 |
| Çiftlikköy | 1 | 56 | %101,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %63,0 |
| İncirli Köyü | 1 | 61 | %91,8 | Recep Tayyip Erdoğan | %71,4 |
| İsmetpaşa Mah. | 3 | 785 | %87,5 | Recep Tayyip Erdoğan | %53,3 |
| İstiklal Mah. | 5 | 1.676 | %84,7 | Recep Tayyip Erdoğan | %52,8 |
| Şahinler Köyü | 1 | 33 | %87,9 | Recep Tayyip Erdoğan | %81,5 |